"Kadının erkekle eşit temsiliyeti için 217 yıl daha bekleyecek miyiz? Tabii ki hayır."
Yönetim Kurulu Üyemiz, Birinci Dönem Mentimiz, EY Türkiye Ortağı, EMEIA bölgesi Büyüyen Pazarlar Lideri Demet Özdemir, Türkiye'de liderlik ve toplumsal cinsiyet eşitliği politikalarının görüşüldüğü, KOÇKAM bünyesinde gerçekleşen Geleceğin Rol Model Lider Kadınları projesinin açılış paneline konuşmacı olarak katıldı.